Především Vás vítám na mé osobní stránce, která by měla stručně charakterizovat mé působení v oblasti fotografie, grafiky a designu:-) 

Takže jen krátce. Jsem čistokrevný Pražák, i když postupem času jsem se z centra Prahy trochu vzdálil na její okraj a dnes bydlíme s rodinou na Praze-Východ. Ale hlavní město je stále mým pracovním cílem. Věřte tomu nebo ne, jsem učitel:-) se zamřením právě na počítačovou grafiku a fotografii. Ohledně cvakání nemám žádný vyloženě vyhraněný styl - fotím co mě baví, od sportu, glamour, rodinného a těhotenského focení, až po volnou tvorbu. 

Foto-výbava? Ne, že by to bylo z pohledu pořizování fotografie to hlavní, ale pokud by to bylo pro někoho důležité, tak fotím na fotoaparát značky Nikon D7100. Z pohledu objektivů je situace rozmanitá a tak pokrývají ohniskový rozsah od 10 - 200 mm (od širokoúhlého objektivu 10-20, přes portrétní 50 mm/1,8, univerzál 18-200 mm, experimentální Hellios 44M-58 mm, až po teleobjektiv 70-200/2,8).

Ale dost už o mne - jestli chcete něco k mému profesnímu životu, tak Vás odkáži na LinkedIn.  

No a jestli se Vám líbí moje práce nebo chcete využít mých služeb, tak se ozvěte mailem s požadavkem a kontaktem na Vás a určitě se domluvíme.

KONTAKT:

DAvid Frýbert

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IČO: 04417771